Jiří Pek provádí svařování ocelových konstrukcí, realizaci nových pojezdových bran, vrat, součásti plotů, zábradlí a schodišť, kovovýroba a ocelové konstrukce

Nejčastěji nás hledáte kovovýroba Kladno, zámečnictví Kladno, Rakovník, Nové Strašecí, Praha, Louny, Slaný 

Kovovýroba

Kovovýroba a svařování – dva důležité a základní obory činností, které nutně patří k sobě. Díky kovovýrobě Jiřího Peka zručného odborníka můžete vybírat z bohaté nabídky výrobků, které promění Váš dům k nepoznání, samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu. Z kovovýroby pochází např. pojezdové brány, oplocená vrata, garážová vrata, plotové prvky, zábradlí, schodiště a také zámečnické práce.

Pojezdové brány

Pojezdové brány jsou naprosto praktickým doplňkem každého rodinného domuPojezdové brány se vyrábí na zakázku, aby vždy odpovídaly všem parametrům domu, stávajícímu oplocení a hlavně vašemu přání. Můžou být vyrobeny z různých materiálů, výroba je samozřejmě ovlivněna konečnou cenou, kterou jste ochotni do brány investovat. Pokud oslovíte firmu, která má s výrobou pojezdových bran zkušenosti, nebude pro ni těžké spojit kvalitu, dlouhodobou životnost a funkčnost takové pojezdové brány a to vše za příznivé ceny. Při volbě motorového pohonu je potřeba zohledňovat určité parametry, kterými jsou: hmotnost brány, její rozměry, stávající elektroinstalační rozvody a umístění motorového pohonu. Můžete volit buď pojezdové brány dvoukřídlé, posuvné samonosné nebo posuvné na koleji.

Kontakt

Jiří Pek
Družstevní 380,273 04 Kačice
+420 724 522 821
13757008